Wiosna Ludów

ramoneska stylizacja wiosenna boho

Właściwie to każda pora roku jest super. Jesień jest super bo liście są super i można wyciągnąć w końcu z szafy super swetry, czapki i szaliki. No super! Zima jest super bo na śniegu wychodzą super zdjęcia, gorąca czekolada nigdy nie smakuje tak super jak zimą i rzucanie się śnieżkami jest w ogóle super. Latem super jest to, że nie trzeba nosić skarpetek ani rajstop, ubranie się zajmuje minutę i jest super jasno do późna, przez co można się szwędać po jakich super parczkach i siedzieć w krótkim rękawku przed super knajpami.

A wiosna…wiosna to już w ogóle.

Przeżywanie weltschmerzu nigdy nie jest takie super jak pośród zakwitających kwiateczków, zwłaszcza jeśli wyglądają jakby właśnie nażarły się LSD. Werter zdaje się zabił się w grudniu i głupio zrobił, stracił taką kwietną oprawę! Na ławce w parku czytając jakieś super głębokie lektury wygląda się super romantycznie, jednocześnie super jest to, że to wszystko robimy z taką super dawką ironii przywodzącą na myśl grad w słoneczne wiosenne popołudnie. Grad też jest super. Wiem, bo dzisiaj ludzie strzelali mu photy iPhonami.

To jest dokładnie ten moment w roku, kiedy jesteśmy pełni nadziei, optymizmu i energii. Dobrze go zapamiętajcie, to wspomnienie prędzej czy później się przyda. Oby jak najpóźniej.

ramoneska stylizacja wiosenna boho

 • Super jest to, że w Londynie sadzą masowo i gęsto na skwerkach np.pierwiosnki i raptem jest wielki wybuch wiosny 🙂 W lutym kwitną bratki i inne fiołki i śpiewa nocny ptak nazwany przeze mnie „Walenty”.
  Chyba jednak lubię bardziej londyńską wiosnę z gradem, niż rodzimą ..-ech (Pozdrawiam z Gdańska)

  • Olga Cecylia

   Przyjedź do Krakowa, tu też sadzą, bratki i prymulki, a na Plantach kwitną krokusy 🙂

 • wpis tak lekki jak wiosna, choć o wszystkich porach roku, ach! a sukienka, widzę, świetna?!

 • Jesteś super i Twoje wpisy są super! A na kapelusz to już w ogóle nie mam słów<3

 • Spacerowalam dzis po Mugdock Park z partnerem i pomyslalam podobnie. Przyszla wiosna, a wraz z nia nowa nadzieja, czas na realizowanie planow i pobudke z zimowego snu. Dzikie zonkile, ktore lada dzien zakwitna tylko rozbudzaly moja wyobraznie i choc mnie tez zaszczycil swoja wizyta grad, to nadzieja i usmiech nie wygasly. Pomyslalam- ale super!

  Oby kazdy z nas tryskal pozytywna energia tej super wiosny.
  Pozdrawiam

 • Cała jesteś super 🙂

 • Dawnymi czasy wiosną cierpiałam największe katusze i wpadałam w czarną depresję.Widziałam szczęście innych, które tak bardzo kontrastowało z moim życiem i na dodatek zabijały mnie migreny. Dziś jest lepiej, ale nadal wolę jesień 😉

 • Te kwiaty wyglądają na prawdę super 😀 mega kolorowe.
  A Twoje buty mi wpadły w oko 🙂

 • Anonymous

  Dzisiejszy wpis sponsoruje literka „S”;-) Aga

 • Kiedy jeszcze panowała zima marzyłam o wiośnie, a teraz marzę o zimie ;_;

 • Wiosna jest super. I tylko tyle.

  http://vintagelilabelle.blogspot.com/

 • idealnie kochana!
  <3
  pozdrawiam:*
  Ola

 • Werter też jest super i super są Twoje wiosenne fotki! 🙂 Ja nie poczułam jeszcze tego wiosennego optymizmu, ale jeśli kiedy go poczuję – schowam głęboko w serduszku i będę rozmyślać o nim w długie depresyjne zimowe noce.

 • be nazar man age sherkat snumosg khodesho bokoshe b paye iphone nemirese iphone ziad to iran karai nadare b khater hamin ham bishtar afradi k to iran hastan az snumosg estefsade mikonan iphone kh kh kh behtar hastesh be nazaar man k aslan hich goshi nabayad ba iphone moghayese beshe

Loading..