Picture of Riennahera

Riennahera

Zostań Patronką

Blog wszedł w 2020 rok z nowym designem i ulepszoną formułą. Udało się to dzięki wsparciu i pomocy profesjonalistów. Narzędzia i profesjonalizm kosztują, dlatego wspierając mnie, inwestujesz w to miejsce i w teksty, które Ci się podobają.

Obecnie pisanie jest moim jedynym dochodem, więc zostając Patronką, żywisz Riennaherę.

Tak, mogę iść do „porządnej” pracy. Tak, ma mi kto zapewnić dach nad głową. Próbuję jednak swoich sił w pisaniu i byciu w internecie inaczej niż dotychczas. Możesz być tego częścią!

Co dobrego może zadziać się dzięki wsparciu Patronek?

W zależności od wysokości sumy Waszego miesięcznego wsparcia będę mogła  coraz aktywniej zajmować się tą przestrzenią.

miesięcznie
0

Ładna samowystarczalna buzia

Dzięki profesjonalnie przygotowanemu szablonowi, blog wygląda lepiej, czyta się Wam przyjemniej i motywuje mnie do pisania. Tutaj również zawiera się opłata za hosting i opiekę nad blogiem. To oznacza, że blog sam się utrzymuje i nie muszę do jego istnienia dokładać.

miesięcznie
0

Nowe ścieżki i nowa jakość

Mam pomysły na podcast, mam pomysły na ebooki, mam pomysły na mnóstwo innych rozwojowych rzeczy na blogu. Oraz na polepszanie jego jakości wizualnej poprzez lepsze zdjęcia. Wymaga to przede wszystkim czasu, ale też inwestycji. Sprzętu, programów, szkoleń, kursów. Ten próg pomoże we wdrażaniu nowych pomysłów i uczeniu się nowych rzeczy.

miesięcznie
0

Profesjonalistka
 

To jest psychologiczna granica, kiedy uważam, że żyję z bloga i jest on zawodowym priorytetem. Jeśli dojdę do tego progu, to znaczy, że mam prawo być zadowolona z siebie, bo lubicie to, co czytacie. Mogę w to włożyć (prawie!) całe serce. 🧡

Przejdź do serwisu Patronite, żeby poznać szczegóły i dołączyć do grona Patronek.

Poznaj moje obecne Patronki (i Patronów!)

Monika Filomena, Ewa Jodkowska, Kat Terek, Natalia Trybus, Joanna Gradowska, Marysia Barczentewicz, Natalia Bartczak, Małgorzata Kulesza, Asia Rosołowska, Mariusz Głuch, Weronika Wojtak, Kasia Garbacz, Aleksandra Łozińska, Marcelina Osada, Bożena Mitko, Kasia Pszonicka, Anna Pawlik, Aga Karolczyk, Stasiek Sożyński, Karolina Przybyła, Olga Płaza, Marta Staśkiewicz, Magda Januszewska, Marysia Bis, Katarzyna Bróż

Z serca dziękuję!

M.

Scroll to Top