Picture of Riennahera

Riennahera

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter?

Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja.

Chciałabym wysyłać go mniej więcej raz na dwa tygodnie, informując o tym co się działo w międzyczasie na blogu i podcaście, aby mieć pewność, że nic Cię nie omija ze względu na algorytmy. Chciałabym informować o spotkaniach, zarówno w Polsce jak i w okolicach Londynu, żeby każdy zainteresowany mógł dołączyć. Chciałabym mieć możliwość informowania o nowościach w moich działaniach. Jak nowa książka, he he. Last, but not least, chciałabym podsyłać też dodatkowe interesujące treści, przemyślenia, polecenia i linki, które nie trafią gdzie indziej.

Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.

Copyright © 2008–2024 Marta Dziok-Kaczyńska

Scroll to Top