Inspired by the picture from November Glamour.
The biker jacket was the best buy of the season. I love it more that I can say.biker jacket – New Look; dress – Internacionale

GLAMOUR NOVEMBER 2009

Ramoneska zdecydowanie była najlepszym zakupem roku. Drugim były te buty, najwygodniejsze jakie mam. Noszę je prawie cały czas.
Sukienka jest w pewnym sensie zombie, powróciła do życia z czeluści mojej szafy. W mojej świadomości ze zgrzebnego giezła przemieniła się w nude dress idealną do ramoneski i futrzanego płaszcza. Mrrr….

Zainspirowane sesją w stylu 'London girl cool’ w listopadowym Glamour.

Mam do napisania najfajniejszt chyba esej w mojej karierze akademickiej. Dowiaduję się całkiem dużo na temat gejów przed XIV wiekiem i najmodniejszych średniowiecznych fryzur.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

27 thoughts on “give us one chance to rock your socks off”

  1. taaaa… teraz NAPRAWDĘ zaczynam żałować, że nie mam PRAWDZIWEJ ramoneski… esej na pewno będzie fascynujący 😀 a w Glamour mają ostatnio całkiem fajne sesje 🙂

  2. dobiłaś mnie tym postem :))
    chyba zacznę poszukiwać kozetki z psychoterapeutą :)))) problem w tym ,że mi nie podoba się to ,czym zachwycają się wszyscy,jak tu właśnie ową ramoneską /gdzie zachwyty nad nią słyszę również w domu :)) czy np. nie czytam i nudzi mnie Dilemmas Magazine….. takich przykładów jest więcej :)) jak tu się ratować ,ha,ha :))
    pomijając ten fakt- wyglądasz super,sukienka z tą kurteczką-mistrzostwo 🙂

  3. In reply to your comment: I hadn’t noticed that my outfit looked rather steampunkish until you mentioned it but after that, I do suppose it does! And thank you for the kind comment on my hairrr. I’m currently in the process of trying to grow it out and for spite, I think it’s trying to grow as slowly as possible.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top