Inspired by the picture from November Glamour.
The biker jacket was the best buy of the season. I love it more that I can say.biker jacket – New Look; dress – Internacionale

GLAMOUR NOVEMBER 2009

Ramoneska zdecydowanie była najlepszym zakupem roku. Drugim były te buty, najwygodniejsze jakie mam. Noszę je prawie cały czas.
Sukienka jest w pewnym sensie zombie, powróciła do życia z czeluści mojej szafy. W mojej świadomości ze zgrzebnego giezła przemieniła się w nude dress idealną do ramoneski i futrzanego płaszcza. Mrrr….

Zainspirowane sesją w stylu 'London girl cool’ w listopadowym Glamour.

Mam do napisania najfajniejszt chyba esej w mojej karierze akademickiej. Dowiaduję się całkiem dużo na temat gejów przed XIV wiekiem i najmodniejszych średniowiecznych fryzur.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top