4369989209_866bfee4c6
Riennahera

Riennahera

The Dress#2 – Grunge it up!

’The Adventures OF A Dress’ episode 2. Same day, same dress. A beannie to replace the smart hat and one can set off for Seattle.dress – H&M; sweater – Primark; hat – Topshop; shoes – Deichmann;

photos by Innes Morrison

’Przygód Sukienki’ odcinek drugi. Tego samego dnia, w tej samej sukience. Czapa zamiast kapelusza i można jechać do Seattle.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

30 thoughts on “The Dress#2 – Grunge it up!”

 1. To zadziwiające jak dodatki mogą wszystko zmienić. Ta wersja bardziej do mnie przemawia, choć pewnie tylko dlatego, że nie jestem fanką stylu retro.

  A zdjęcia w obu sesjach są prześwietne!

 2. O, super 🙂 Chociaż wolę tę kieckę w poprzedniej wersji. A właściwie, to chyba nie kieckę, tylko Ciebie :). A tak w ogólę, to będę sobie teraz pluć w brodę, że się na nią nie skusiłam -_-

 3. >styledigger: W zeszłym roku mniej więcej o tej samej porze.

  >kiwaczek2: Ha ha, w ogóle nie planowałam następnych 🙂 Ale jak tak piszesz, to w sumie mam pomysł na wersję hipisowską, jak fotograf będzie miał czas to może go namówię.

 4. bardzo, bardzo mi się podoba. chociaż sukienka sama na wieszaku mnie nie zachwyciła, tak na Tobie wygląda idealnie. czekam na dalsze odsłony.

  aha i skąd wytrzasnęłaś takiego fantastycznego fotografa? ja tez chce 🙁

 5. Świetnie, bardzo mi się podoba. Sukienkę kupiłam mamie na wyprzedaży, dla mnie już niestety nie było. Buty genialnie wyglądają do takich rajstop, chyba musze się z nimi pogodzić, bo ostatnio leżą niekochane takie 😉

 6. Za każdym razem jak widzę tą sukienkę pluje sobie w twarz, że nie kupiłam jej kiedy wisiała sobie na promocji. Wyglądasz w niej pięknie, a poprzedni post jest wspaniały.

 7. This dress has been in sale at H&M here in Germany and I therefore have often seen girls wearing it. But you perfectly have created an amazing unique (winter) style.

 8. suekinka jest uuuroczaa. i zieleń z szarością wyjątkowo dobrze grają.
  poza tym jestem zauroczona kapelutkiem z poprzedniej sesji!

  werka/ EliWer

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top