4771989543_1f8818f75a
Picture of Riennahera

Riennahera

pin up fringe, albo costamdress- Vero Moda sale; jumper – Primark with attached fake fur; boots – New Look;
pictures by Innes Morrison

Nowa fryzura. Nie prosilam o taka grzywke, ale fryzjerki uznaly pomysl za swietny i widzac ich radosc nie protestowalam – pracuje nad tym, zeby byc dobra osoba. Nie jest zle. Tych, ktorym sie nie podoba, pociesze ze dzisiaj juz grzywka wyglada jak najnormalniejsza prosta grzywka pod sloncem, bo jestem leniem i nie chce mi sie jej ukladac. Niemniej jednak mezczyznom na ulicy sie podobala.
No i oczywiscie – POWROT FUTRZAKA! Chrzanic lato.
I wiem,ze sweter pogrubia. Tez chrzanic.

English: My new haircut and fringe, photos from yesterday. Today though it looks very normal and not so pin up anymore, I am to lazy to style it. The rest of the translation after I’m back from work 😉

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top