siren1
Picture of Riennahera

Riennahera

celtic princess (lub 'NIC SZCZEGÓLNEGO’)
dress – Primark; necklace – Internacionale; headband – Miss Selfridge;

’Nic szczególnego’ :>
To jest zestaw do sprzątania, odkurzania, smażenia, pieczenia i na plażę. Że nie jeansy i stary T-shirt? Jeansy są w mojej szafie zakazane. Jedyna para trzymana jest w lochach.
Mój przyszły/ewentualny/może kiedyś/miejmy nadzieję teść twierdzi, że mam celtyckie rysy twarzy. Chodzi mu chyba o długi,garbaty nos, wysokie czoło płaskie jak pas startowy i cofnięty, ptasi profil. Jeśli o to, to celtka ze mnie pełną gębą.
Pozostając w klimacie – na dole ładny utwór w szkockim gaelicu w ładnym wykonaniu z 'Rob Roya'(jest najmniej kiczowate ze wszystkich).
PS Brighton jest zupełnie surrealistycznym miastem.

English: My eventual/future/maybe one day/hopefully father-in-law claims I have a celtic face features. I guess he might be right as long as by celtic he means long nose with a big hump, long forehead flat as a runway at some airport and bird-like profile. If so, then I am celtic through and through.
Keeping up with the celtic themes, below there’s a nice song in Scottish gaelic in nice version from 'Rob Roy’.
PS Brighton is absolutely surreal, right?


Aileinn Duinn – Rob Roy OST

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top