jade1f
Riennahera

Riennahera

everyday is a pancake day in this household,Sire
dress, skirt – H&M; belt – vintage; shoes – Primark;

Bycie jedyną osobą w mieszkaniu, która potrafi ugotować coś, co ma się ochotę zjeść zamiast czegoś co ewentualnie da się zjeść, przynosi wymierne korzyści. W postaci zdjęć w zamian za naleśniki, na przykład.
Strój zatem znów bylejaki i w ogóle, taki akurat do smażenia naleśników. Może troszeczkę zainspirowany słynnym projektem Proenza Shouler,a może wcale nie.

English: As I am the only person in our flat who is able to cook something decent (Stephen can only make half-decent stuff) I indeed find it easy to trade pancakes for pictures.
So I’m off to make some pancakes for the boys in this ideal kitchen outfit. Maybe it’s inspired a wee bit by the famous Proenza Shouler design but then again maybe it isn’t.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

29 thoughts on “everyday is a pancake day in this household,Sire”

  1. co Ty gadasz, że byle jaki, wygląda fantastycznie! aż Ci posty zaczęłam komentować. i na pierwszej focie fajnie się uśmiechasz, ogólnie bilans dodatni. no bluzka klawa. P.

  2. Lubię Cie z każdym Twoim wpisem coraz bardziej, lubię Twoje poczucie humoru i klasę, której nie tracisz nawet z klozetową szczotką w łapencji. A Twoja uroda jest bardzo ciekawa i intrygująca. Tak, tak – właśnie z takim a nie innym noskiem ( bo go objechałaś w poscie o celtyckiej urodzie ) bardzo mi się podobasz. Pozdrawiam

  3. Dziękuję za wszystkie komplementy.

    >Vintage Goa: Zwykle używam Farby Joanna odcień Jesienny Liść. Jest po pierwsze tania,po drugie odpowiednio kryje (w przeciwieństwie do Garnier i Clairol), a po trzecie osobiście nie widzę różnicy w jakości między Joanną a mnóstwem innych farb,które wypróbowałam. Czasem mam kolor robiony w salonie Aveda James Dun House, ale tylko jeśli mają akurat treningi uczennic.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top