hat, cardigan, top – Primark; belt – thrifted; faux fur collar – H&M;

photos by Gary Rodger the Pony Friend

Rozchełstanie to jedna sprawa, a bycie nakasłanym przez kogoś z identycznymi do moich objawami druga. Niemniej jednak, chociaż nie zgadzam się z tym ideologicznie, obiecuję codziennie nosić szaliczek i jeśli już go zdejmę do zdjęć to tylko na minutkę :>
Przyrzekam też, że na powyższym zdjęciu sprzed ponad tygodnia przedstawiającym pierwszy dzień śniegu w Glasgow, byłam rozchełstana minimalną ilość czasu. Tak minimalną, że fotograf nie zdążył nawet sobie przypomnieć, co to jest full body shot, więc butów nie będzie 😉 Będzie za to magiczny gif radości.

English: Some might think I got ill because of dressing inappropriately, but I’d say it’s more likely than it happened when a person with exactly the same symptoms as I have now coughed at me during class. Anyway I’ll be good and wear scarf everyday and so on. On the above pictures from the first day of snow in Glasgow this year I was dressed this way only for a wee minute. It was such a short moment that Gary forgot what the full body shot is so you will not see my boots 😉 Instead you can check out the magic gif of joy.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top