coat – Orsay; hat,belt – thrifted; boots – Deichmann;

Photos by Sean Anderson

Tutaj powinien znaleźć się przezabawny tekst jak to wyznaczam najnowsze trendy dla uciekinierów z Syberii. Jestem niestety tak chora, że ledwo jestem w stanie napisać cokolwiek,co dopiero silić się na jakąś inteligencję, więc umówmy się, że ten tekst sobie wyobrazicie. Może być dokładnie taki jak chcecie, super fajny i na poziomie albo tanio skandalizujący, wybór należy do Was.
Ja tymczasem wracam do gorączkowania.

English: Here should be very interesting paragraph on how I am a trendsetter among those running away from Syberia. Unfortunately I am too ill to write anything decent so please imagine this text.It can be whatever you like it to be, either really witty and hilarious or a cheap sensation, your choice.
Meanwhile I am back to my fever.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

35 thoughts on “Imagine.”

 1. i jeszcze musze napisac o 2 zdjeciu. Nie mogę przestac się gapić. Twoje włosy , pasek i butów pieknym rudym kolorze. A do tego taka sama barwa drzew w tle. Jestem zauroczona!

 2. Jezusicq jak Ty pieknie wychodzisz na zdjeciach! plasz, czapa, no powalilas Babo na kolana:) PIEKNIE! i kuruj sie kuruj, witaminki wpierniczaj, syropek pij coby nas na dlugo bez takich obrazow nie zostawiac:)

 3. ależ Ty masz piękne oczy.

  płaszcz kapitalny, też mam szlafrokowe skojarzenia, jednak taki plaszcz-szlafrok to moje marzenie!
  a, futrzak też ekstra ;))

 4. „Chodzę w rozpiętym płaszczu i nie choruję.” 😀
  Wyglądasz pięknie. Zdjęcia niesamowite.
  Zazdroszczę.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top