coat – Orsay; hat,belt – thrifted; boots – Deichmann;

Photos by Sean Anderson

Tutaj powinien znaleźć się przezabawny tekst jak to wyznaczam najnowsze trendy dla uciekinierów z Syberii. Jestem niestety tak chora, że ledwo jestem w stanie napisać cokolwiek,co dopiero silić się na jakąś inteligencję, więc umówmy się, że ten tekst sobie wyobrazicie. Może być dokładnie taki jak chcecie, super fajny i na poziomie albo tanio skandalizujący, wybór należy do Was.
Ja tymczasem wracam do gorączkowania.

English: Here should be very interesting paragraph on how I am a trendsetter among those running away from Syberia. Unfortunately I am too ill to write anything decent so please imagine this text.It can be whatever you like it to be, either really witty and hilarious or a cheap sensation, your choice.
Meanwhile I am back to my fever.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top