dress, cardigan – Primark; wedges – New Look; all the rest – thrifted;

Photos by Ell

PRAWIE zdrowa, chociaż od sobotniej wizyty na pogotowiu czy gdzie to tam było jeszcze nie wyszłam z domu. Teraz czeka mnie poniedziałkowy egzamin z semestru. W związku z tym atmosfera ogólnie jest niekucyczna/makabryczna.
Aby blog nie umarł uraczę Was niezbyt efektownymi zdjęciami w swetrze i czapce. Na sukienkę nie mogę patrzeć, naga mam mniej widoczne mankamenty sylwetki niż w tym koszmarku. Przynajmniej jest to nie byle jaki sweter, bo chociaż tylko z Primarka, to przecież był na Sartorialiście. To już coś.

English: My illness is ALMOST over, although I’ve not been out for the last 4 days. Monday = exam, me = unhappy. Just to keep the blog alive I am posting highly uninteresting photos with the hat and the cardigan. I hate this dress since I have less body issues naked than when I’m wearing it. At least the cardigan is a bit glamorous, although it’s only Primark it’s been featured on The Sartorialist. That is at least something.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

19 thoughts on “necromancy”

 1. Pasek/i swietnie wygladaja w calym tym polaczeniu:) i co za gupoty opowiadasz? gdzie jakie mankamenty?! (ale rozumiem choroba i goraczka i czlowiek nie mysli trzezwo;) ). A! i ten sweter mi serce skardl:)

 2. 1) Chyba włączę określenie „niekucycznie” do swojego leksykonu.
  2) Widziałam dzisiaj taką kieckę, tylko z długim rękawem i zastanawiałam się, czy nie nabyć i nie nosić z jakimś rudym paskiem. Weź się. Odkucykuj.

 3. jeśli naprawdę nie znosisz tej sukienki a nie sie znów tradycyjnie krygujesz to z miłą chęcią pozbawię Cie nawracającego „koszmarku” i ją przygarnę ;D

 4. >erillsstyle: Dla mnie ta sukienka jest toporna. Trzeba wciągać brzuch i talia nie wygląda zbyt dobrze, w moim przypadku i tak jest szeroka, więc mnie to irytuje.
  >iz: To jest zdjęcie sprzed choroby, Gamońku! A czapki będą obowiązkowo zakładane przy przejściu przez bramę i wejściu na Newski Prospekt, który prowadzić będzie do Katedry Św. Bazylego w centrum parku.
  >Gia Illusion: Kogo go?
  >Styledigger: Ale który? 😀
  >Maria: Mogę ją odsprzedać, sorasy 🙂

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top