dress, cardigan – Primark; wedges – New Look; all the rest – thrifted;

Photos by Ell

PRAWIE zdrowa, chociaż od sobotniej wizyty na pogotowiu czy gdzie to tam było jeszcze nie wyszłam z domu. Teraz czeka mnie poniedziałkowy egzamin z semestru. W związku z tym atmosfera ogólnie jest niekucyczna/makabryczna.
Aby blog nie umarł uraczę Was niezbyt efektownymi zdjęciami w swetrze i czapce. Na sukienkę nie mogę patrzeć, naga mam mniej widoczne mankamenty sylwetki niż w tym koszmarku. Przynajmniej jest to nie byle jaki sweter, bo chociaż tylko z Primarka, to przecież był na Sartorialiście. To już coś.

English: My illness is ALMOST over, although I’ve not been out for the last 4 days. Monday = exam, me = unhappy. Just to keep the blog alive I am posting highly uninteresting photos with the hat and the cardigan. I hate this dress since I have less body issues naked than when I’m wearing it. At least the cardigan is a bit glamorous, although it’s only Primark it’s been featured on The Sartorialist. That is at least something.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top