bour1
Picture of Riennahera

Riennahera

To nie jest zapowiedź nowego posta


Photos by Ell

To jest potwierdzenie, że nie umarłam. I że będę blogować. I że wracam do pełni sił po marazmie chorobowym, który sprawił, że zobojętniałam na bloga swojego i na blogi innych i nie chciało mi się nic. Jak to mówił Kilgore Trout u Vonneguta, 'byłaś chora, ale teraz już wszystko w porządku i praca czeka’.

A tak najzupełniej serio, to miło ogląda się zdjęcia z wakacji, gdy za oknem ziąb. Muszę wrócić do tego koloru włosów.

English: I am alive and I will be blogging intensively from now on. I am back after illness that made me indifferent to my blog and your blogs and to almost everything in general. But after Kilgore Trour in Vonnegut’s 'Timequake’ I say 'you were sick, but now you’re well, and there’s work to do.’

I like to browse my holiday photos in the winter time. And I really need to dye my hair this colour again.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top