5427801403_4673b5ac22_z
Riennahera

Riennahera

horses are riding into her arms


blouse, cardigan, shorts – thrifted; shoes – Urban Outfitters;

Photos by Innes Morrison

W dążeniu do bycia prawdziwie indie wciąż odnoszę sromotne klęski. Nie pomaga,że mam buty z Urban Outfitters, ani że zrobiłam sobie jeansowe spodenki jak sprzedawczyni z tegoż sklepu lub pewna asolutnie indie dziewczyna,która wyjątkowo lubieżnie uśmiechała się do mnie dwa tygodnie temu na imprezie w klubie studenckim (miała też na sobie białą bluzkę), ani że mam grzywkę, ani stary kardiganek, w ogóle nic nie pomaga. Wszystko na nic. To chyba kwestia mojej mordy. Nie ma w mojej mordzie ani krztyny hipstera.

Na pocieszenie myślę sobie,że to wina rudych włosów (niewiele widziałam rudych indie lasek) i tulam moje butki, bo przypominają mi ukochane kucyki.

English: Still not indie enough. Although I dressed up for an Urban Outfitters shop assistant (or that indie girls that was clearly into me during last Cheesy Pop)and I have a proper fringe and thrifted old cardigan, I am just not indie. I think it’s my face.

I will cry in the corner hugging my pony flats and thinking how indie I would be if my hair was darker.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

26 thoughts on “horses are riding into her arms”

  1. jak dla mnie możesz być indie, srindi czy inny 'grancz’ i tak będę zachwycona. Jesteś fantastyczna i ja widzę zajawkę stylu 'Riennaherowego’. O! niedługo dziouchy nie będą się robiły na indie tylko na Riennaherę:)

  2. Do Anonimowego: proszę, powiedz, że ten komentarz to żart a ty masz choć trochę poczucia humoru.

    RIENNA: na drugim zdjęciu wyglądasz jak seks, grzywka to doskonały pomysł, wyglądasz ślicznie. ale szorty byłyby zdecydoanie bardziej hipsterskie gdybyś kupiła w jakimś second handzie takie typówki z lat 80. z wysokim stanem, w których ma się wielką dupę. ja mam takie po cioci, pasują idealnie i nawet huge ass wygląda w nich hipstersko;) o, i kup sobie starą holenderkę na jakimś pchlim targu, +100 do hipsterstwa, mówię Ci! Pozdrawiam Cię serdecznie, uwielbiam Ciebie i bloga.
    Paulina

  3. wyglądasz prześlicznie!!! 🙂 i przestań się maltretować włosami – jesteś oryginalna i jedyna w swoim rodzaju i tak trzymaj!!!

  4. wreszcie załadował mi się Twój blog, przez miesiące nie mogłam na niego wejść! ale na szczęście już mi się to udało 🙂 piękny zestaw!!!

  5. Rien, kochana, ty jesteś więcej niż indie! Niech się indie chowa i pałuje :))(p.s.Za moich czasów to się indie nazywało alternatywą, nie wiem czemu teraz wszystko inaczej się nazywa, eh)

  6. Kurde felek, nie do końca ogarnęłam o co Ci chodzi z tym indie i hipsterami;) ale masz tu super butki i w ogóle świetnie się prezentujesz kobieto:)

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top