hat, cardigan – Topshop; dress – Primark; boots – Shuh; belt, bag – thrifted;

Photos by Ell

Będąc szafiarką nie mozna pozwolić sobie na chwilę wytchnienia. W końcu depczemy sobie nawzajem po piętach. Jeśli nie założysz sukienki od razu po zakupie, tylko pozwolisz jej leżeć chwilę w siatce, możesz obudzić się z ręką w nocniku. Jak ja dzisiaj. Zdjęcia zrobione, wchodzę na PS, a tu Sanna. I już nie jestem jedyna w swoim rodzaju, niepowtarzalna i trędna. Porażka pełną gębą.
Idę umyć rękę.

I naprawdę staram się być indie niczym sprzedawczyni z Urban Outfitters,ale jakoś nie wychodzi.

English:Remember, fashion blogger, never postpone showing off your newest clothes or someone might be faster than you. O the dangers of blogging.

Also, I need to be more indie. I really try to pull off the Urban Outfitters shop assistant look but I am nowhere near as cool as these hipsters.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top