cardgigan – vintage; jumpsuit – River Island; jeans shirt – Primark;

Photos by Natalia Glen

Wiosna pełną gębą. Człowiek próbuje siedzieć w pokoju i spokojnie rozkoszować się dobrocią telewizji lub edukować się , a przez ćwierkadła za oknem czuje się jak w leśniczówce. Kompletne złamanie zasad decorum, 'Imperium Kontratakuje’ i ptasie trele nie pasują do siebie ani trochę.
No ale, Luke stracił rękę, a zima straciła władzę niczym poległy Imperator Palpatine, więc cóż robić jeśli nie biegać po krzakach niczym koronkowa rusałka,zrzucając z siebie kolejne ciuszki.

English: Spring is here. The birds are so loud that I cannot really study effectively nor I can watch 'The Empire Strikes Back’ without major disruptions. At least the birds have fun, good for them. So as Luke looses his hand and the dead Palpatine looses his power, so does winter. So here I am, undressing while prancing in my lace outfit among trees and bushes.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top