muk4
Picture of Riennahera

Riennahera

I need to be cruel only to be kind


blouse – thrifted; trousers – Zara; necklaces – Primark; shoes – New Look;

Photos by Ell

Absolutne lenistwo. Nawet nie chce mi się prać rajstop, więc mam na sobie spodnie. Włosy nieułożone, w stanie naturalnym. Buty brudne. No ale cóż robić, za cztery dni urodziny, przeżywam więc mały kryzys. Kryzysik. Kiziaczne kryzysiątko. Ale uśmiecham się, co widać na zdjęciu nr 4. Z tym uśmiechem wyglądam jak z Planety Małp, ale jednak.
Ale ogólnie nie narzekam, piszę na bardzo szybko, bo mam obok piwo, koleżankę i załadowane 'Being Human’. Cmok.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top