smoke2
Riennahera

Riennahera

thank you for smoking vol.2
Photos by Piotr Wasilewski

Palenia część druga. Jak już wspominałam, daję się Piotrowi niecnie wykorzystywać. Tym razem nie tylko palę, ale na dodatek w samym prześcieradle. Sprawa wygląda tak,że przez trzy lata siedzenia ze mną w ławce w liceum na większości przedmiotów Piotr zgromadził dość obszerny materiał na mój temat. Niedawno na fejsbóku wyciekł kompromitujący rysunek mojego autorstwa, który sporządziłam będąc siedemnastoletnim pacholęciem. Strach pomyśleć, co jeszcze na mnie ma. Więc siedzę cicho w tym prześcieradle i pozuję. A raczej pozowałam, bo jak ostatnio zdjęcie sprzed chyba prawie roku.
Proszę zwrócić uwagę jak francowato wygląda moja twarz. Normalnie kobieta po poważnych przejściach i trzech rozwodach. Koszmar.

English: Photos taken about a year ago for my friend’s college assignment. Since he is my best high school friend he is probably the only person for whom I would agree to pose in nothing but pants and bedsheet. He has things on me, you know. Horrible things.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

14 thoughts on “thank you for smoking vol.2”

  1. Może mnie kto zbluzga za to co napiszę…ale co tam…mnie na tych zdjęciach przypominasz Edytę Bartosiewicz…i to jest komplement uważam – zajebiste zdjęcia, mają klimat!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top