marta32
Picture of Riennahera

Riennahera

Hipster appropriation? Your mother.


shoes – Topshop; everything else – Primark;

Photos by Grzegorz Biermański

Głęboko wierzę w to, że ludzie są równi (ok, wcale nie, ale na potrzeby reszty zdania przyjmijmy to założenie) i każdy może łazić jak dziwadło z piórami we włosach, nie tylko Indianie.
Odkąd nadeszło prawdziwe szkockie lato każdy strój jest dobry pod warunkiem, że jest majtkami w kwiatki. Miłość do sukienek bezpowrotnie mi przeszła. Bo widzicie, w sukienkach niezbyt dobrze się tarza, podskakuje i rozkracza opalając się pod krzakiem. A tak, opalając. Ale bez strachu, karnację mam iście celtycką, na poważniejszą zmianę koloru nie ma co liczyć.

English: My deep belief is that all people are equal (ok,I don’t believe it at all but let’s say I do so I can finish this sentence) and everyone can look silly with feathers in one’s hair and not only Native Americans.
Since the real Scottish summer started I live in flower pants. The love for dresses I used to have is altogether gone. You see, you can’t really roll in grass in dresses. And you can’t jump that well or spread your legs while you are sunbathing. Oh yes, sunbathing. Not to worry though, my skin is celtic enough not to change its colour in the sun too much.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top