New Look top and skirt, Topshop clogs

Photos by Ell and me

W ten weekend sprawy przybrały zły obrót. Otóż było zimno przez jeden dzień i skonstruowałam wspaniały strój na powitanie zimy, w którym poszłam do sklepu. Była czapka, były wzorki, wełna, granat, samo piękno. Z powodu późnej pory zdjęcia przełożone zostały na następny dzień, w który to zrobiło się ciepło. Zdjęcia miały być na tle słońca zachodzącego nad kanałem, są na tle ściany za domem z walającymi się śmieciami. Miałam również spokojnie zjeść kanapkę z jajkiem, skończyło się utratą kilkumilimetrowego kawałka języka. Ja już nie chcę weekendów.

Stylizacja na własną prababcię stojącą pod oborą.

English: This weekend was unfortunate in every aspect. It was cold on Saturday so I composed a wonderful outfit to greet the first signs of the coming Winter. I went shopping, it got late, so I decided to take some photos the following day. And it became hot. Also, I planned to take photos with the sunset and the canal in the background. And in the end it was replaced by the back of my building. Another thing, I was planning to eat my egg roll peacefully, but then I bit my tongue and now it lack a tiny bit at the front. No more weekends for me, thank you.

The outfit inspired by my own grandmother standing in front of the barn (in an ironic way).

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top