dress, bag – vintage;

Photos by Ell
edited by Panna Lemoniada

I tak oto dobiłam do czterystu postów. Czterysta długich momentów wyjętych z życiorysu, których nikt mi nie zwróci. Czterysta okazji do nakarmienia swego wewnętrznego Narcyza. Dużo ponad czterysta słit foci w egzaltowanych pozach.
Fajnie jest.

Zdaję sobie sprawę, że buty są nieco szpetne i średnio pasują, ale przy dwudziestu pięciu stopniach na termometrze późnym popołudniem ( wcześniej było więcej) naprawdę nie w głowie mi obcaski.

English: So I reached 400th post. 400 long moments of my life spent preparing photos and text that I will never get back. 400 opportunities to feed my narcissism. Way over 400 silly photos featured me in exaltation.
I enjoyed it a lot.

I am aware the shoes are not cool and quite ugly but believe me, in this weather I had no intention to even think about heels. 25’C during the sunset in late September is cool, but tiresome.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top