Topshop dress, Office shoes, vintage jacket, Primark cardigan

Photos by Ell and me

Ostatnimi czasy w niemal wszystkich sklepach bardziej podobają mi się ubrania na dziale męskim. Oczywiście od czasu do czasu lubię pastele, koronki w kolorze majtkowym i inne fiubździe kwiatkowe. Zdaję sobie sprawę, że jedyne co się teraz liczy to nowy sezon i wszystko z sezonu poprzedniego jest już passe, ale lubię kupować ubrania, które założę teraz i zaraz. Nie chcę czekać dwa miesiące, zanim będę mogła wbić się w nową kieckę i nie będę chodzić w peep toes po śniegu. Nie i już, taki ze mnie buntownik. Kończy się na tym, że wzdycham do ubrań z działów męskich ( we wszystkich tonach brązu, szarości, granatu i innych głębokich i ciemnych barw), z których rzeczy nigdy nie leżą dobrze na moich szerokich biodrach i zauważalnych piersiach, a na dziale damskim nie jestem w stanie sobie kupić nic, chociaż bardzo się staram. Życie to horror.

Pozostawiam Cię, Drogi Czytelniku, ze zdjęciami w tonacjach z działu męskiego i miła piosnką.

TORI AMOS : Real Men

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top