Dzisiaj jestem chora i wyszłam z pracy w połowie dnia w celu zakopania się pod kołdrą. Na chorobę oczywiście najlepsza jest babcia (mama też, ale babcia to babcia). Uważam, że zostałam skandalicznie oszukana w procesie dziedziczenia. Zasługuję na takie włosy, absolutnie mi się należały, a tu nic. Rozbój w biały dzień.
Proszę zauważyć, że babcia zupełnie naturalnie i sama z siebie jakieś pół wieku temu strzelała lepszymi minkami niż większość namiętnych szafiarek czy innych Andżelin. Skubana.

English: Today I am ill and had to leave work during lunchtime. Now I am under my warm blanket drinking hot tea. And who is best for any illness? Grandma, of course (mums are cool too but nanas are better). I feel I was deprived of my due inheritance by genetics. I absolutely deserved to have this hair and that I don’t have them is just scandalous.
Notice how about fifty years ago my nanna was a natural born model not less sensual than Angelina 😉

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top