rain3
Picture of Riennahera

Riennahera

desperate measures are called for


Vero Moda trench coat, Primark jeans vest and umbrella, thrifted bag, Topshop shoes, Internacionale dress

Photos by Ell and me

Były czasy, że deszcz niszczył mi postowe plany i siedziałam cały dzień smutna w domu, smętnie wyglądając przez okno. Ogłaszam wszem i wobec, że te czasy się skończyły. Deszczu, gryź się!

PS Nie mam pojęcia dlaczego z boku moje nogi wyglądają niczym u rączej sarenki, a z przodu jawią się jako dwie dorodne parówki. Prawie nie jem słodyczy, Colę piję kilka razy w miesiącu, zieloną herbatę pochłaniam litrami i przez większość dni w tygodniu nie jem po 19.30. Muszę uznać, że te nogi są po prostu głupie.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top