jeans shirt
Office Knight in Shining


Primark jeans shirt, thrifted vintage bag and leather shorts, Office heels

Photos by Ell and me

Moda powraca o wiele szybciej niż można by się spodziewać. Mam wrażenie, że repertuar trendów jest co sezon bardzo zbliżony i najwyżej czasami dostajemy jakąś nowość. Koszulę kupiłam kilka lat temu, kiedy jeans był wszędzie, a już na pewno w każdym kącie Primarka. Nie nosiłam jej od bardzo długiego czasu, ale style.com mówi mi, że jest na topie, no to mamy. Kurortowy szał i krzyk mody (zawodzącej z rozpaczy?).
Mnie osobiście koszule jeansowe kojarzą się najbardziej z Dynastią i czuję się w niej niczym Sammy Joe. No wiecie, czasem bohaterowie udawali się na swoje rancza pełne najdroższych koni czy też przesiadywali w swoich posiadłościach na plaży i wtedy zadawali szyku w jeansie. Kurort pełną gębą. Próbowałam wytłumaczyć ukochanemu, kto to jest Sammy Joe, Alexis Colby czy Krystle i Blake, ale niekoniecznie zrozumiał. Nie mam pojęcia jak można było wychowywać się na przełomie lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych i nie wiedzieć kim byli Carringtonowie!

A Wy pamiętacie jak Fallon porwało UFO? 🙂

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top