Photos by Ell and me

Co jakiś czas nachodzi mnie szalony pomysł, żeby spróbować minimalizmu. Podejścia są dość regularne i zawsze kończą się fiaskiem. Florence Welch powiedziała, że nie może nosić 'normalnych’ ubrań, bo nie pasują jej do twarzy, mnie ewidentnie nie pasuje do twarzy minimalizm, co jest dość zaskakujące, bo przy moim grymasie na Lucjusza Malfoya powinno wszystko grać.

Macie może jakieś minimalistyczne wskazówki? Pewnie i tak się na wiele nie zdadzą, ale przynajmniej będzie, że próbowałam.

English: Every so often I think I could try minimalist look. It never ever works out. Florence Welch said she couldn’t wear 'normal’ clothes since they didn’t suit her face and evidently minimalism does not suit mine. Which is strange, with my face expression of Lucius Malfoy on his bad day I should rock it.

I will welcome all your minimalist suggestions. They will be good for nothing but at least I will be able to say I tried.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

24 thoughts on “moves like Malfoy”

  1. Mawiają, że co za dużo to nie zdrowo. No ale coż do Ciebie tego odnieść nie można 😉
    Jeśli chodzi o Florence nie wiem dlaczego ale gdy zawitałam tutaj pierwszy raz od razu wpadła mi do głowy myśl, że jesteś do niej podobna ;D
    co do zestawu na dziś. Uwielbiam Twoje okulary i koszule ! Naprawdę to są cudeńka <3

  2. Moja nowa miłość u Ciebie to Twoje proste włosy:) Dopiero wtedy widać jakie są długaśne i piękne:) I buty, buty to w ogóle zachwyt i kwiczenie do monitora<3

  3. Też próbuję się tego nauczyć, ale zawsze czegoś mi brakuje. Wydaje mi się, że czegoś jest za mało 😉 A butami jestem po prostu zachwycona.

  4. Świetnie wyglądasz 🙂 Ja się z minimalizmem nie polubiłam, mimo znacznych wysiłków z mojej strony. Widoczne tak musi być 🙂

  5. Aleś Ty piękna!Minimalizm do Ciebie pasuje, bo (tak jak Florence) masz charakterystyczną urodę, a ciuchy stają się dla niej tłem. Fajnym tłem:)

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry