spodnie piżamowe

Uczciwie przyznaję się, że poniosłam w odwyku małą porażkę. Byłam w bardzo złym nastroju, nie potrafiłam wymyślić żadnego lepszego sposobu na poprawienie go (słodycze nie są lepszym sposobem) i poszłam na zakupy. Te spodnie nie wołały do mnie z wieszaka. One śpiewały miłosne arie słyszalne na wszystkich poziomach centrum handlowego. Piżamowe klimaty nie są na blogu nowością, to jeden z trendów, które bardzo mi się podobają, może dlatego, że na pewno przeraziłyby moją babcię i w tym konkretnym wydaniu są jednocześnie ekscentryczne i dość eleganckie. Lubię dysonanse. Piżama i szpilki to w tym momencie mój strój idealny. Piżama party w wersji glamour. Oczywiście, kiedy temperatura pozwoli.

Zakup nowych spodni to ciekawy zwrot akcji. Bo przecież nie lubię spodni. Pozostałe rzeczy, które spędzają mi sen z powiem to jednak sukienki, czarna, która mogłaby być tą czarną wersją sukienki serialowej, której szukam, oraz biała boho do pląsania po plażach i łąkach. Z wiankiem na głowie, z bosymi stópkami…Na szczęście jest luty, więc zakup jest wykluczony.

W związku z porażką postanawiam przedłużyć odwyk do końca kwietnia. Chociaż ograniczenie zakupów do jednej rzeczy w ciągu ośmiu tygodni to i tak mały powód do radości. A to, że spodnie sprawiają, że moja pupa wygląda na jędrną to już niemały sukces.

// ramoneska New Look, spodnie i T-shirt H&M, kowbojki Zara //

spodnie piżamowe
spodnie piżamowe
spodnie piżamowe
spodnie piżamowe
spodnie piżamowe
spodnie piżamowe

Photos by Ell and me

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top