boho outfit

Po wczorajszym przyprószonym śniegiem wpisie gdańskim, mam dla Was w końcu coś wiosennego.
Zima jest jednak tak szczodrą postacią, że nie mogła odejść bez małego podarku. Miałabym dzisiaj dla Was zdjęcia z Londynu, gdyby nie moje galopujące przeziębienie. Sama myśl o wejściu do pociągu i spacerowaniu przez kilka godzin, a także interakcji z ludźmi, która mogłaby skończyć się obsmarkaniem ich, raczej nie była zachęcająca. Pomyślałam sobie, że małe wiosenne kaczątka mogą być do smarków nastawione bardziej pozytywnie. Lecz nie. Chociaż w zeszłym roku o tej porze śmigały już radośnie, dzisiaj nie spotkałam ani jednego. Jeśli chciały mi tym coś przekazać, to małe dziobaki mogą być pewne, że do mnie dotarło. Nie jestem postacią pożądaną w kaczym świecie. No trudno.

Ell znalazł za to adoratora w postaci rudzika, który co chwila siadał za nim, po czym zauważony odlatywał jakby nigdy nic, by za chwilę wrócić i zaczynać zabawę od początku. Mój facet ewidentnie ma powodzenie wśród rudych.

Jeśli znieśliście moje niezbyt interesujące wywody o ptactwie, życzę Wam udanego tygodnia i obiecuję, że następnym razem zaprezentuję Wam jakąś bardziej intelektualnie zajmującą treść. A teraz idę smarkać.

// sukienka River Island, kapelusz Topshop, buty Zara //

boho outfit
boho outfit
boho outfit
boho outfit
boho outfit

Photos by Ell and me

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

12 thoughts on “wiosna powraca w stylu boho”

  1. „ma powodzenie u rudych” rozbawilas mnie. W Szkocji tez weekend wiosenny i sloneczny (ktos kiedys u Ciebie wspomnial, ze w Szkocji deficyt słonca, wiec chciałam tu podkreslic, ze mamy i to ostatnio duzo). Cala przyroda budzi sie do zycia. Kwiaty, platki. Pozdrawiam i zycze szybkiego powrotu do zdrowia. Z katarem, to wiesz jak jest- leczony trwa tydzien, a …

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry