boho outfit

Po wczorajszym przyprószonym śniegiem wpisie gdańskim, mam dla Was w końcu coś wiosennego.
Zima jest jednak tak szczodrą postacią, że nie mogła odejść bez małego podarku. Miałabym dzisiaj dla Was zdjęcia z Londynu, gdyby nie moje galopujące przeziębienie. Sama myśl o wejściu do pociągu i spacerowaniu przez kilka godzin, a także interakcji z ludźmi, która mogłaby skończyć się obsmarkaniem ich, raczej nie była zachęcająca. Pomyślałam sobie, że małe wiosenne kaczątka mogą być do smarków nastawione bardziej pozytywnie. Lecz nie. Chociaż w zeszłym roku o tej porze śmigały już radośnie, dzisiaj nie spotkałam ani jednego. Jeśli chciały mi tym coś przekazać, to małe dziobaki mogą być pewne, że do mnie dotarło. Nie jestem postacią pożądaną w kaczym świecie. No trudno.

Ell znalazł za to adoratora w postaci rudzika, który co chwila siadał za nim, po czym zauważony odlatywał jakby nigdy nic, by za chwilę wrócić i zaczynać zabawę od początku. Mój facet ewidentnie ma powodzenie wśród rudych.

Jeśli znieśliście moje niezbyt interesujące wywody o ptactwie, życzę Wam udanego tygodnia i obiecuję, że następnym razem zaprezentuję Wam jakąś bardziej intelektualnie zajmującą treść. A teraz idę smarkać.

// sukienka River Island, kapelusz Topshop, buty Zara //

boho outfit
boho outfit
boho outfit
boho outfit
boho outfit

Photos by Ell and me

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top