stylizacja boho na zimę
stylizacja boho na zimę

Raz na jakiś czas nie mam nic do powiedzenia. Nie mam opinii ani potrzeby jej wyrażania, chłonę impulsy z zewnątrz i przetwarzam je na swoje wnętrzności. To niezbędna funkcja mojego organizmu.

Bardzo cenię osoby, w towarzystwie których mogę niczego nie mówić. Bez panikowania, że nie mamy sobie niczego do powiedzenia. Osoby, które nie mają potrzeby nieustannej ingerencji w moje procesy życiowe i pozwalają mojej mózgowej fabryce pracować własnym tempem, zapewniając mi jedynie wsparcie swoją obecnością. Te osoby stają się czasem częścią najlepszych wspomnień. Kiedy patrzysz w Otchłań, a Ona odwzajemnia spojrzenie, dobrze jest stać naprzeciw Niej z kimś, kto nie zepsuje momentu.

stylizacja boho na zimę
stylizacja boho na zimę
stylizacja boho na zimę

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

11 thoughts on “Milczenie jest złotem”

 1. ojejku, jak to cudownie ujęłaś! (cmok!)
  piękne zdjęcia (i uśmiech!)
  chyba zakochałam się w Londynie. nie wiem co na to powiedzą przyszłe stolice na mojej liście. ciężka sprawa ^^

 2. Na jednym blogu modowym zobaczyłam kiedyś pytanie: a co Wy sądzicie o puchowej kurtce?
  Pomyślałam sobie: o Boże, no co mam sądzić? Nic. Jak ktoś chce, to niech nosi. Nie widzę sensu opowiadania o tym, czy ja lubię kurtki puchowe czy wolę płaszcze. Kto mnie zna, to widzi, a dla innych osób na pewno nie jest to najciekawszy temat tygodnia.

 3. „If you can sit in silence with a person for half an hour and yet be entirely comfortable, you and that person can be friends. If you cannot, friends you’ll never be and you need not waste time in trying.”
  L. M. Montgomery

 4. Masz naprawdę piękny uśmiech 🙂
  A co do tekstu-zupełnie się zgadzam. Ja potrzebuję dużo milczenia, niestety niewiele osób to rozumie i tracę przez to znajomych, czasem takich w których pokładałam nadzieję, że zostaną kimś ważnym.

  Karen

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top