Po raz trzeci chcę Was prosić o odpowiedzenie na parę pytań odnośnie bloga.

Wasze odpowiedzi w dwóch poprzednich ankietach wpłynęły znacząco na treści, które tutaj publikuję i dodawały mi też odwagi przy poruszaniu coraz to nowszych tematów. Co prawda wiem, jakiego bloga chcę prowadzić, a z czym się nie identyfikuję, ale pomysły i sugestie pochodzące od Czytelników są i tak bezcenne. Podobnie jak odkrycie, które wpisy najbardziej zapadają Wam w pamięć. Bo statystyki statystykami, a opinia konkretnego człowieka to jednak zupełnie inna jakość.

Ankieta będzie otwarta do 25 marca i można ją wypełnić tutaj. Z góry bardzo dziękuję.

Osoby zapisane na newsletter otrzymały linka wczoraj i chciałam przy tej okazji podziękować też za przesłane mi zdjęcie Jamesa Nortona w bieliźnie. Otworzyłam je podczas przerwy na herbatę w pracy i prawie się zadławiłam. Będziecie mieć mnie na sumieniu!

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top