Twickenham-017
Riennahera

Riennahera

Co sądzisz o moim blogu? Ankieta 2017

Po raz kolejny nadszedł jeden z moich ulubionych momentów w całym blogowaniu. Cały rok siedzę na kanapie z kubkiem herbaty i stukam w te klawisze, wymyślając w pocie czoła teksty. Teraz czas na Ciebie.

Po raz kolejny proszę o Twój czas i odpowiedzi na kilkanaście pytań. Co roku dostaję po tym zastrzyk energii, który starcza aż do następnego razu, kiedy ktoś napisze, że jestem stara, głupia i brzydka. Czyli średnio na miesiąc. A zupełnie poważnie – Wasze opinie są motywacją, inspiracją i pluszowym królikiem. Pomagają mi w podejmowaniu decyzji i dodają odwagi. Całość nie powinna Ci zająć więcej niż kilka minut. Kilka minut poświęcenia, a dla mnie radość jak po zjedzeniu całej czekolady. CAŁEJ. A zero kalorii. Nie odmówisz mi tego chyba, co?

No to do dzieła!

[maxbutton id=”4″]

Wszystkie wypowiedzi są anonimowe. Czekam na nie do 22 stycznia.

Z góry dziękuję. Cmok.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

4 thoughts on “Co sądzisz o moim blogu? Ankieta 2017”

  1. poszło – co prawda wczoraj, a dzisiaj komentarz, ale cii. I nie wiem czy ktoś jeszcze jest tak mocno monotonny, ale ten natręt z Gla to ja we własnej osobie. Kłaniam się. Siemano

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top