Dzisiejszy post dość hermetyczny i po polsku. Temat pojawił się już TUTAJ u Doll i chciałam przyłączyć się do ratowania reputacji białych kozaczków. Osobiście uważam, że moje są piękne i urocze, tym bardziej że wieki temu przecenili je w Dorothy Perkins specjalnie na moje przyjście z funtów czterdziestu na funtów dziesięć. Jedyną ich wadą jest kiepska przyczepność do powierzchni, także zdarzało mi się już być 'przewrotną’. Trzeba cierpieć dla urody 😉


A co do www.bialekozaczki.pl, czy ta dziewczyna naprawdę wygląda tandetnie?

Osobiście się nie zgodzę.

To all the English speaking pals:
According to some, and to the popular Polish blog Biale Kozaczki it is a fashion and style fail to wear white boots. Frankly though, I think if your style is similar to most of the ladies featured there, it doesn’t matter what colour your shoes are, for they are not your worst fashion crime.

shoes- Dorothy Perkins sale
skirt- Atmosphere @ Primark
cardigan – New Look
top – H&M
tights – Charnos

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top