bubu
Riennahera

Riennahera

decay, decline and hard times

shoes – PRIMARK; dress thingy – H&M; sweater – by my mum

’Decay’ must be my favourite word in English. I used to play black&white Magic the Gathering deck years ago, now I only really play white. I guess there must be some truth in the facebook test on the RPG alignment as my result was lawful neutral.

Anyway, I REALLY need to find a clothing swap in Scotland, and preferably in Glasgow. Any ideas?

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

26 thoughts on “decay, decline and hard times”

 1. boże, ten sweter, juz go kocham i widze na sobie w stu stylizacjach, swietny jest
  sukienka bardzo przyjemna,
  a buty nie podobaja mi sie
  pzdr!:)

 2. Agreed, primark pretty much rocks my knee highs – label snobs are annoying.

  The shoes are sweet, such a striking colour – it really suits your colouring, chic!

  – nadia

 3. Zdecydowanie stwierdzam, że w niebieskim Ci do twarzy 😉 Wszystko zgrało się idealnie, a buty mają po prostu fantastyczny kolor :)))

 4. zainspirowana Twoimi zdobyczmi właśnie dorwałam świetne spodnie w Primarku za 1 funta! :o) sukienkę masz piękną & espadryle rządzą!!! ps jak tam praca? ps leje! hej ho…

 5. Teraz, kiedy tak patrzę na te zdjęcia (szczególnie na pierwsze) to przypominasz mi Marię Pawlikowską-Jasnorzewską na pewnym portrecie autorstwa ojca – Wojciecha Kossaka. Chciałam dać linka, niestety nie znalazłam go w necie, ale wierz mi, że wygląda tam bardzo pięknie 🙂

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top