For those who wanted to see my Dr Marten’s shoes, here they are.

I am absolutely uninspired lately, I don’t like any clothes at all, no matter if they are in the shops or in my wardrobe. I hate all the pictures in magazines. I hate internet.

Today is really bad . I look like a piglet in this corset and I feel like one as well. I only post it as I wanted to show you the boots.


I hear my sense of style crying for help.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

28 thoughts on “fat pig in Docs”

 1. PMS? ;>

  nie wiem, może przejście z sezonu letniego do jesiennego większość przyprawia o ból głowy i niechęć do sklepów, ciuchów, kolorowych zdjęć, wszystkiego? ja mam podobnie 🙂

  a buty mają świetny wzór!

 2. ja tez zazdroszcze butow,ech…
  w Polsce sa bardzo drogie, u was tez? pytam, bo zazdroszcze aktywnie i jakby byly znacznie tansze to kogos ublagam o zakup:)
  ps. moze zaloze na FM wątek – czy po 30tce wypada chodzić w Martensach (to o mnie)
  ps2. jak zobaczyłam zdjecie Alcji B-C to dokladnie to samo pomtśylałam;)a to spryciula, bo ani talentu ani urody;) (sądząc po progenii i Panu T. only)
  Luisa

 3. Niestety, każdego nachodzi czasem kryzys stylowo-blogowy- miałam podobnie niedawno.
  Buty masz boskie 🙂 I kwiatowe i białe 😀 I fajnie wyglądają z prostą, czarną spódnicą.

 4. Zawsze chciałam mieć glany w kwiatki, ale w okresie jak takie chciałam nigdzie nie było w mojej mieścinie 🙁 Dlatego Twoje buty szalenie mi się podobają!
  I gorset też mi się podoba 😀

 5. dont feel bad it happens to the best of us . everytime i feel my style isnt at its best i just try to find inspiration but ive definitely been having trouble lately .

  love those docs! i hope i can get a pair soon

 6. Też mi się marzą takie kobiece martensy. Ale jak się zdradziłam z moimi marzeniami przed mym M., to mnie wyśmiał. Że niby za mała jestem na takie wielkie buty! I bądź tu mądry!
  Więc zazdroszczę po stokroć, bo nie wyglądasz na „za małą” na nie!
  😀

 7. Ale pieprzysz! Super Ci w tym gorsecie, jakbyś pod spód zamiast białego podkoszulka założył np taki koronkowy to było by moim zdaniem dopiero ekstra 😀 Albo jeszcze koronkowe rajty. był by mrok, zuo i wszystkie gotki płonęły by z zazdrości.

  Kurde czemu ja nie mogę wpaść z Collinem F. tylko abc… Ech… Albo przynajmniej czemy nie jestem Paris Hilton BF 🙁 Życie mnie rozczarowuje.

 8. Kurcze- chyba już zacznę oszczędzać, może na zimę uda mi się sprawić martensy w taki wzór. W ogóle to pasowałyby mi do pokoju jako ozdoba- cudo! 🙂

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top