Funnily enough, a week before the academic year starts I am more busy than I will be during the term time. And as I am not a very industrious person, I am thoroughly tired all the time, although it might seem I am not doing as much as others. Good night then!

you’ve seen all but the T-shirt, which is custom made, and earrings, no idea where from

Riówka zmęczna, Riówka śpiąca, Riówka wypiła dwa piwa po dniu pracy wszelakiego rodzaju, w którym jedynym posiłkiem było śniadanie. Sayounara.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

22 thoughts on “Blur”

 1. Mimo że zmęczona , niewyspana i napita to wygląda megawystrzałowo!
  No i te buty – szał ciał ( w zasadzie ich części-nóg ).
  I kolorystyka bardzo Twoja.
  pozdro – mumiok-gumiok

 2. przekonuję się do tych butów i jakoś mi to opornie idzie :))
  wyglądasz świetne i bosko i wogóle….wciąż Ci zazdroszczę wyczucia smaku


 3. >lumpexlover: moja mama kupiła je w Polsce, ale w sh 🙁

  >Emnilda & Pani La Mome: naprawdę Wam się podoba? mi się znudził, noszę go jak nie mam niczego innego do założenia. poza tym nie ma co planować kradzieży, w tym sezonie Primark wznowił sprzedaż tych swetrów 🙂

 4. buty naprawde sa swietne , a dzieki grypie mialem okazje zobaczyc kilka naprawde niezlych zdjec (naprawde z liceum?), ktorych jeszcze nie widzialem. A tak wogole – KTOPOZWOLILCICHOROWAC??????

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top