img16873zq
Picture of Riennahera

Riennahera

This episode is brought to you by the letter F

For Flu and Flashback.
I am very ill with no chance for any pictures whatsoever. I will be lucky if I get to the GUST meeting tomorrow. I know for sure I won’t get to work on Tuesday.
Anyways, pictures taken at least four years ago. Man, how wonderfully thin I used to be.


Pictures by Łukasz Unterschuetz

Mam grypę, kto wie, może nawet świńską i krótko mówiąc umieram. Szans na nowe zdjęcia nie ma, nowej koszuli flanelowej nie ma, masakra na całego. Zatem zdjęcia sprzed lat wielu, byłam jeszcze w liceum, byłam jeszcze bardzo szczupła i fotograf nie był jeszcze profesjonalistą 🙂 Czasy zamierzchłe.
Wracam do umierania.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top