original10191280
Picture of Riennahera

Riennahera

Bloody Mary and her thigh heights + UPDATE

It is September therefore I feel I am perfectly fine with wearing the Autumn colours. And after being stuck at my local post office, my boots finally arrived. I love them more than I could possibly say, almost just as much as dinosaurs, Star Wars and fluffy puppies.

Also, I am going to be a celebrity. No joking. I am shooting a TV ad tomorrow. Here launches my career, oh yes.

*UPDATE*
During the course of the day I discovered that I am not going to be on the TV screen but rather on the bank’s posters and press ads. I like it the same nevertheless, it was a great day and quite an experience as I was the only person on set and I was photographed by the professional crew for the best part of the day.

P.S. Just to remind, GUST is up and running, for better or for worse and with some drastic problems I cannot talk about, but we’ll be fine :>pictures by Innes
jumper – Primark; shoes, scarf – sh; leggings – custom made;

Czuję się znowu młoda – codziennie gram z Ellimilialem w Magic the Gathering i dzisiaj dzieci krzyczały na ulicy, że mam fajne buty. Zdecydowanie się z nimi zgadzam.
Jest również szansa, że moje buty staną się sławne, jako i ja. Jutro występuję w telewizyjnej reklamie banku. Przyjdzie mi się przyzwyczaić do paparazzi na wycieraczce ;P

*UPDATE*
Reklama TV okazała się nie być reklamą TV, co jest dość dziwne, bo w banku zapisali mnie właśnie na TV ( co prawda miało to być kręcone w sierpniu, więc zdziwiłam się kiedy zadzwonili). Nie był to jednak dzień stracony, bo spędziłam go przed…obiektywem aparatu 😀 Najprawdopodobniej bowiem za jakiś czas będę zerkać na ludzi z plakatów i reklam w prasie. Najlepsze było jednak to, że byłam jedyną 'modelką’ na planie, profesjonalna ekipa poświęciła cały dzień tylko i wyłącznie na moje zdjęcia. Szafiarska duma została mile połechtana :>

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top