I have two essays, a report and a presentation due within the next 7 weeks. Sweet.

I am also depressed again.
First because the weather is shite.
Second because I’ changing my pills because they were making me feel shite (but the transition period is never cool).
Third because they don’t need me at my work as they finished most of their assignments for the moment and the new ones didn’t come through yet.
Fourth because I was colouring my hair again and my hair are burgundy, AGAIN. I love ginger, I love copper, I deteste burgundy.

On a lighter note,I bought a sofa.

Here is a picture of me and some damn books.I returned them to the library today to get more :/dress,coat – vintage; boots – Deichmann; Tshirt,necklace – Primark; hat – Tophsop

Jest mi źle, ale kupiłam kanapę. Z. jest głupi, bo od trzech dni nie chce mi dać tych fajnych zdjęć, co zrobiliśmy w piątek i ciągle wyłącza ogrzewanie 🙁

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top