God knows I am a big fan of '300′. How big? THAT big (yes,click it). I was very young and stupid and I thought it was really funny. As I am still quite young and more and more stupid with every day I live, I still find certain parts quite hilarious.

Anyway, I am a trueborn Spartan as you can see.

Spartans, what is your profession? This week? Doing lighting at the studio! 🙂


Jestem szalonym oświetleniowcem. Tym razem.
Zabrałam się za risercz do dysertacji. W sensie licencjatu. W sensie, pierwszy raz zrobiłam coś z nim związanego. Idzie wolniej niż powoli i nie robię ZBYT dużo, ale przynajmniej zaczęłam i mam czas do końca marca :>

Na własną odpowiedzialność możecie obejrzeć TO. Byliśmy młodzi i głupi.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top