Here it is, my brand new jacket. It helps with my SAD, God knows it does. And that style will always remind me of Endless of 'Sandman’ by the most wonderful Neil Gaiman. I was a big fan when I was younger and, surprise-surprise, Death was a big role model as everyone knows she was by far the greatest of the Endless.

As far as role models are concerned, I have seen Misato Katsuragi’s car on Top Gear today. How cool is that?

dress, leggings – Internationale; biker jacket – New Look; boots – Deichmann;

INNES HAS A NEW BLOG!>>>>>HERE.

Ramoneska zdecydowanie leczy mnie z depresji. Już mi lepiej. Szczególnie, że czuję się jak z 'Sandmana’. 'Sandman’ był kolejną moją miłością, która mało kto z moich znajomych podzielał, zaraz obok kucyków Pony, dinozaurów, anime i innych takich. Śmierć była kopalnią złotych myśli i była niemal tak fajna jak Misato Katsuragi. No, może fajniejsza 😉

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top