maszrum2
Picture of Riennahera

Riennahera

Red red wine + wanna see me moving and talking? Here I am

I feel the crisis is gone. I have cleaned my room as well, that might have helped a lot. Also, I enjoy being Head of Programmes a whole lot better these days.The only thing I really don’t like is that I don’t get that much studio work anymore as I have to give priority to everyone else but me 🙁
I will probably very soon supply you with the link to one of the programmes I presented. Presenting is fun but I am a natural born director, so my soul suffers…

To the picture:


dress(sh), necklace – H&M; boots – Deichmann; tights – got them for a pound at my previous work

Moja szafa znów mi się podoba. Nie bardzo, tak troszkę, ale zawsze coś. Mam względny porządek w pokoju, ostatnio nie ma pająków i nawet w gust.tv coś zaczyna wychodzić.
Bywam może okrutna, ale inaczej się nie da.
Zauważyłam, że niemal na każdym zdjęciu mam inny kolor włosów.To nie przypadek, zmiany są realne, ale dopiero zdjęcia uświadomiły mi, że są tak częste.


***UPDATE***

I am totally animated HERE as a News presenter and HERE for G-Spot. Enjoy 😉

(Innymi słowy, zapraszam do obejrzenia programu 🙂

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top