weirdpony1
Picture of Riennahera

Riennahera

Oh no! – shouted My Little Pony.

Is it just me or is fourth year at uni absolutely exhausting? But what can I say, my flatmate Gary left the flat before 10 am yesterday and came back at 1am. And my flatmate Benzo is mysteriously disappearing whenever I have something to tell him.
Anyway, there is a chance I will finally go to the pub tomorrow. Yay for the pub!Though, wait, no…I just realised we’re going to QMU this time. Me = NOT happy.

Here is a picture of me doing a shocked My Little Pony impression.You know this sweater from here.

Dzisiaj nic mi się nie chce, w związku z czym na śniadanie o godzinie 14 zamówiłam pizzę. Najbardziej ze wszystkiego nie chce mi się przygotowywać prezentacji o sytuacji finansowej i społecznej średniowiecznej szlachty francuskiej.
I przy okazji, Huizinga jest naiwny. A ja jestem zszokowanym kucykiem, przynajmniej tak wyszło na zdjęciu.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top