It’s rainy and cloudy and me = not like. Brown colour, however, I like. My favourite, I guess.

If you are in Glasgow, why not check this out? I try to organise a clothes swapping party. Depending on numbers attending, we will either hold it at my mate’s flat or I’m going to book something at uni.
Feel welcome to join.jumper – knitted by my Mum; belt, socks, skirt – Primark; shoes – Deichmann; bag – Next; scarf – sh; tights – H&M;

Brązowy to mój ulubiony kolor.
Osobiście sądziłam, że skarpetki wystające z butów to najnormalniejsza rzecz na świecie. Kilka dni temu wyszłam sobie spokojnie na zakupy, kulturalnie zrobiłam zdjęcia, a potem wchodzę na Lulę i widzę TO.W głowie się nie mieści.
Próbuję urządzić swap w Glasgow. Zainteresowanych proszę o kontakt.

P.S. Ratuję białe kozaki 🙂

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top