It’s freaking cold! I hope Glasgow is warmer.

I had a dream that a Mad Hatter wanted to make my boyfriend work as his software engineer for eternity and make him eat junk food to get as fat as Tweedle Dee and Tweedle Dum. I saved him but a Mad Hatter ripped me to pieces. What does the dream mean?cardigan – DIY by my paternal grandma; dress – Internacionale; shoes – Deichmann;

Zimno mi.

Śniło mi się, że Szalony Kapelusznik porwał mnie i mojego chłopaka i zmuszał go do bycia jego, ekhm, software engineerem (jak to jest po polsku?:( ) otumaniając go hamburgerami, żeby był bezwolny i gruby jak Tweedle Dee i Tweedle Dum. Zdołałam go uratować, ale Kapelusznik rozerwał mnie na strzępy pazurami, a moje jelita fruwały w powietrzu. Co oznacza ten sen?

Sweter zrobiła lata temu babcia 🙂

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top