It’s freaking cold! I hope Glasgow is warmer.

I had a dream that a Mad Hatter wanted to make my boyfriend work as his software engineer for eternity and make him eat junk food to get as fat as Tweedle Dee and Tweedle Dum. I saved him but a Mad Hatter ripped me to pieces. What does the dream mean?cardigan – DIY by my paternal grandma; dress – Internacionale; shoes – Deichmann;

Zimno mi.

Śniło mi się, że Szalony Kapelusznik porwał mnie i mojego chłopaka i zmuszał go do bycia jego, ekhm, software engineerem (jak to jest po polsku?:( ) otumaniając go hamburgerami, żeby był bezwolny i gruby jak Tweedle Dee i Tweedle Dum. Zdołałam go uratować, ale Kapelusznik rozerwał mnie na strzępy pazurami, a moje jelita fruwały w powietrzu. Co oznacza ten sen?

Sweter zrobiła lata temu babcia 🙂

Podoba Ci się? Podaj dalej »

61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

23 thoughts on “-11 Celsius”

  1. Sen mnie powalił na kolana. Nie wiem co oznacza, ale jest śmiesznie go czytać.

    PS nie wiem czy to rajtki czy getry, ale są świetne

  2. wg mnie ten sen oznacza ,że dostaniesz fajne prezenty na święta,na sylwestra będzie szałowa zabawa a przyszły 2010 będzie przełomowy :)))

    extra wyglądasz

  3. połączenie swtra, butów i skarpet jest takie ciepłe, zimowe i magiczne… 🙂 jak na nie patrzę to widzę drewniany domek w górach, śnieg i wieczór przed kominkiem…

  4. Sweter jest świetny! CHCĘ umieć robić na drutach bardziej niż kolejną parę biker boots (no, może porównywalnie).
    A co do snu to nie mam pojęcia. Może paniczny strach przed nadwagą?

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top