I have almost none clothes left in Gdańsk. Nevertheless I digged something up as it became too cold to wear what I brought with me from Glasgow.

And oh, I swear I am going back to the gym. My body begs for it. So get ready, Benzo! We will strike back.

Also, I need 20 more neighbours on Farmville. Anyone? 😉jumper – H&M; skirt – vintage;

Przywiozłam z Gla mało ubrań, zrobiło się minus dziesięć i koniec końców prawie nic nie nadaje się do noszenia. Trzeba było odkopać jakieś resztki ubrań, które jeszcze mam w Gdańsku. Welurową spódnicę, na przykład.

Będę znowu chodzić na siłownię, będę znowu chodzić na basen, będę, będę, będę. I nie będę już Kluskiem. Czy kluskiem.

Dzisiaj nic o Jezusie nie będzie, jak widać to temat zbyt ekscytujący 😉
Ale może zatem Farmville – potrzebuję dwudziestu znajomych, ktoś chętny?

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top