Wonderful sale in H&M. I really desired this dress and I am very happy to have bought it for 1/3 of the original price. I hate buying clothes when they are not on sale as they are usually not worth the money and I quickly get bored of clothes anyway.

Now I am back in Glasgow with fever and I have five days to write an essay – that would be cool if I would have any power to go to the library. But I don’t. Here we go.Loved Karen Elson here, the weird guy – not so much.

Co do sukienki, musiałam ją mieć. Ta kolekcja H&M spędzała mi sen z powiek, ponieważ nie było mnie na nią stać* a jednocześnie była kwintesencją moich modowych marzeń w danej chwili. Więc gdy Bastet dała cynk o przecenach, wyruszyłam i zdobyłam, to i sweter. Za 1/3 ceny. NAJS.

Przyznaję bez wstydu żadnego, że lubię odwiedzać strony typu zeberki, luli i mojego ukochanego pudelka. 100% rozrywki, 10% wymaganego myślenia. Zainspirował mnie jeden z komentarzy na zacnej zeberce, głoszący, że wszystkie kobiety noszące naturalne futra to ścierwa. Takoż i ja na zdjęciu prezentuję się turpistycznie jako ścierwo ze ścierwem w drodze na obiad świąteczny.
Jeśli ktoś ma jakieś pretensje co do ścierwa, to z góry informuję, że mnie to nie interesuje. Ma ono więcej lat niż ja i nie zamierzam takich rzeczy wyrzucać. Nowych ścierw nie kupuję, bo i nie widzę sensu, i mnie nie stać, i szkoda, żeby coś ładnego i puchatego umierało, żeby zrobić coś, co mi się znudzi.EOT.

Ostatnie zdjęcie na korytarzu w tym roku. Jestem znowu w Glasgow, mam temperaturę, pięć dni na napisanie eseju, nie mam za to siły iść do biblioteki. NAJS po trzykroć.

*Nie lubię kupować drogich rzeczy (lub rzeczy w 'normalnych’ cenach sklepowych), ponieważ ubrania szybko mi się nudzą i koniec końców z większości rzeczy radość mam krótką. Coś, na co mnie stać, to rzecz, której kupno nie nadszarpuje finansów na obiad, kino, karty do Magic The Gathering 😉 i inne rozrywki. Rzecz, na którą mnie nie stać, wymaga rezygnacji z kilku innych rzeczy. Czasami warto, najczęściej jednak lepiej poczekać do przeceny ;>

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top