Remember THIS? I am now on ATM near you :>

Tekst alternatywny

Pamiętacie TEN post?

Myślałam, że bankowi się nie spodobałam, ponieważ w dotychczasowej kampanii reklamowej użyli zdjęć wielu innych osób, ale mojego nie. A potem przyszedł sms od Matta, czemu do diabła patrzę na niego, kiedy wypłaca pieniądze. Nie wierzyłam, dopóki nie zobaczyłam. Na zdjęciu znajduje się najbliższy mi bankomat w mojej dzielnicy.

Poza tym wygląda na to, że ruszyła druga część kampanii. W banku wisiało mnóstwo nowych zdjęć, może nawet gdzieś tam będę, ale z gorączką ponad 38’C zadowoliłam się samym bankomatem, nie miałam siły na oglądanie plakatów przez szyby w zamkniętym oddziale. Zresztą w tym stanie i tak bym niczego nie zobaczyła.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top