Another initiative by the Polish Personal Style Bloggers. We show things that we would never part with. I must have dozens of such things, hence the size of my wardrobe, but right now I am in love with the sequin shirt I got from my grandma.
Voilà.

Also,big thank to Aife for the idea.


Picture by Piotr Wasilewski

Mam dużo rzeczy, których nigdy nie oddam, mogłabym zamieścić całą galerię. Wspominałam też niedawno o moich obsesjach, na chwilę obecną jest nią ta bluzka.Jest wiekowa, jeśli nie vintage. Dostałam ją od babci, która stwierdziła, że w wieku lat 67 nie będzie nosić cekinów. Tym lepiej dla mnie, szczególnie w momencie, kiedy cekiny są jednym z silniejszych trendów.
No to tyle. Voilà .

No i dzięki dla Aife za pomysł.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top