kiki1
Picture of Riennahera

Riennahera

we do what we must because we can

In the end, in the middle of the courtroom turmoil I am quite fine. Well, fine enough.
I am also willing to suffer for fashion and wear this coat when it is far to cold to do so. I am that cool (…NOT).

Also, I really like THIS< song. I got 98% singing it in Rock Band. Remember, I can do 100% with 'Creep’ 😉fur coat, sweater, scarf – sh; shoes – Deichmann; bag – Next; leggings – Calvin Klein Jeans; earwarmer – DIY by my Mum

Żyję. Jakoś. Ale żyję.
Noszę sobie mojego futrzaka i cierpię na mrozie w imię mody. Warto. I śpiewam sobie ciągle TO. Podczas gry w Rock Band udało mi się to zaśpiewać na 98%. Przypominam, że wyciągnęłam 100% w 'Creep’ :>

Mój wielkobłękitny sweter został również doceniony przez łowców zdjęć streetfashionowych. Podobno za tydzień mam ukazać się w jakiejś gazecie rozdawanej na ulicy. Moim nowym marzeniem jest, żeby ludzie zawijali w moje zdjęcie karpia na Święta. Poczuję się wtedy spełniona.

Tak przy okazji, nie wiem, czy macie tak samo, ale jeszcze do niedawna miałam problem z wyrzucaniem do śmietnika ulotek od wszelkiego rodzaju Mormonów, Świadków Jehowy etc, bo było na nich napisane Bóg i Jezus.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top