Finished an essay, got out of the illness (almost) and going down to Surrey tomorrow.

This is a hilarious picture Piotr took of me some time ago. My clothing is not doing me much favour, but at least now I know how would I look like when pregnant. Not that I long for it, I detest kids. Absolutely hate them 😉

Happy New Year.


picture by Piotr Wasilewski

Po chorobie, po eseju, jutro wyruszam do Surrey. Przygoda, przygoda.

Zdjęcie sprzed miesiąca z sesji z Piotrem. Światło i ubranie zmówiły się przeciwko mnie i oto mam ciężarny brzuszek. Ubaw po pachy. Shit happens. Przynajmniej jest zabawa.

Do siego Roku, etc 😉

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top