Some people claim that it is a fashion crime to mix different patterns. And you know what? FUCK THEM.
photos by John McIntyre

Niedawno na ukochanej Zeberce ukazał się jakże wybitny poradnik, z którym niemal w ogóle się nie zgadzam. A prezentowany top z nadrukiem aż prosi się o koszulę w kratę.

Oczywiście jeśli wrzucamy na siebie przypadkowe wzory bez zastanowienia to nie będzie fajnie. Jeśli ktoś chce się bać ubrań, to jego (jej) problem. Ja wolę się nimi bawić.

Także ja protestuję. Wujek Kenzo także (jako jeden z wielu) 😉


Podoba Ci się? Podaj dalej »

61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

16 thoughts on “mix & match”

  1. Bardzo fajna kolorystyka zdjęć. Co do mieszania wzorow jestem raczej sceptykiem, a zawsze mnie urzeka dobrze pomieszany balagan. Jak tu na przyklad 🙂

  2. Łączenie różnych wzorów to nie lada sztuka moim zdaniem. I tak jak piszesz, trzeba dokładnie wszystko przemyśleć, inaczej wyjdzie jedno wielkie bździo. Gratulacje dla Ciebie, przeskoczyłaś tą poprzeczkę. Jednak wyrzuciłabym tego futrzaka. No ale to tylko moja skromna opinia.
    Pozdrawiam.

  3. Love the Kenzo ads. You know what, I think you can either go very wrong when mixing patterns or it can look fabulous… and the stripes and florals on you look pretty fabulous 😉

  4. Podzielam opinię:)Chociaż…gdy widzę niektóre moje panie sąsiadki,w spódnicach w kratę i bluzkach w kwiatki…na to podomka…to nóż się sam otwiera:))

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry